Reym Air

Переможемо невидимого ворога!

Ми хочемо зробити захист від небезпечних мікроорганізмів доступною кожному, допомогти вам перемогти віруси до того, як вони потраплять в ваш організм!

Коли ми сповнені енергії, відпочиваємо і отримуємо здорове харчування – наша імунна система захищає нас від хвороб, протистоїть періодичним атакам шкідливих мікроорганізмів, які прагнуть рости в нашому організмі і завдавати шкоди зсередини. Однак у важкі часи, коли ми знаходимося в стані стресу і наша імунна система не в змозі протистояти постійним атакам мікроорганізмів, що викликають захворювання, ми хворіємо. Бактерицидні пристрої радикально мінімізують кількість мікроорганізмів навколо нас. Якщо поверхні можна обробляти дезінфікуючими хімічними засобами, повітря таким способом очистити не можна. Однак його можна ефективно очистити від переносників хвороб за допомогою бактерицидних рециркулятор і облучателей!

Чому «кварцова лампа»?

Чому бактерицидні лампи називають «кварцовими»? Чи є між ними різниця? Що «краще», що «гірше»? Так багато схожих питань. Всі сучасні бактерицидні лампи можна назвати «кварцовими лампами», оскільки кварц (кремнезем) є елементом, що створює їх. Ми не будемо розглядати конкретне скло – наприклад, фосфатне скло, яке використовується в лазерному термоядерному синтезі і т. Д. Однак з різних видів кварцового скла створюється безліч різних ламп, наприклад, ультрафіолетові терапевтичні лампи (лампи від псоріазу, «сонячні» та інші лампи для дерматологічної терапії). Промислові лампи для зміцнення полімерних клеїв також виробляються з кварцового скла. Кварцові скло використовується в терапевтичних лампах інфрачервоного випромінювання і навіть в домашніх інфрачервоних обігрівачів через кращих фізичних властивостей кварцового скла в порівнянні зі стандартним склом.

Чому ми?

Наша місія: зробити захист від небезпечних патогенних мікроорганізмів, вірусів і бурхливого COVID-19; Щоб перемогти їх, перш ніж вони потраплять в наше тіло! Наше бажання: щоб кожен міг впоратися з полчищами вірусів і бактерій, що атакують наш організм. Наш девіз: перемогти невидимого ворога! Готовність допомагати людям природна і щедра. Щоб допомогти тим, хто шукає рішення, хоче захистити себе і своїх близьких від інфекцій та ризику захворювань. Коли наше бажання перетворилося в ідею – це стало нашою місією – ми створили підприємство REYMAIR, що пропонує різні рішення для захисту людей від патогенних мікроорганізмів як вдома, так і в громадських місцях. Наш основний бізнес – це пристрої для боротьби з вірусами та іншими мікроорганізмами в повітрі, пилу і на різних поверхнях навколо нас.